סגירה
חזרה
סגירה
עורך דין גירושין
052-222-6699
עורך דין גירושין

הכירו את עורך דין שרון סגל

עוה"ד שרון סגל

אם אתם מחפשים עורך דין מצוין לדיני משפחה הגעתם למקום הנכון. עו"ד שרון סגל הקים את המשרד לפני שנים רבות ומאז ייצג צדדים להליכי גירושין ובני משפחה אחרים במגוון רחב של סכסוכים בעלי מטען רגשי גבוה.

שרון סגל הנו עורך דין משפחה ותיק ומנוסה מאוד בדיני משפחה ומעמד אישי, מגשר מוסמך, מאמן עסקי ומשפחתי ומנחה סדנאות ופרטיים למודעות על.

במהלך השנים ייצג המשרד מאות תיקים מגוונים ומתוקשרים, תוך שימת דגש מיוחדת על צרכיו של כל לקוח ולקוח והתייחסות אישית למטרות ולאינטרסים החשובים שלה או שלו.

במשרדנו מבינים כי לאור רגישותם הרבה של ענייני המשפחה, אין זה מספיק רק לפעול במישור המשפטי, אלא יש לתת ליווי אישי וצמוד לכל לקוח החל משלב ההיכרות הראשונה, דרך קבלת התיק לייצוג ועד לסיום ההליכים ולעיתים אף מעבר לכך.

בשונה ממשרדי עורכי דין אחרים העוסקים בתחום, עו"ד שרון סגל מקפיד על כך שכל לקוח יקבל ייעוץ אישי שוטף וצמוד, הכולל ליווי מנטלי על ידי אנשי מקצוע מיומנים.

חלק חשוב מהאסטרטגיה שלנו בניהול וייצוג בתיקי משפחה, מורכבים יותר או פחות, מתבסס על מיקוד הטיפול המשפטי בחוליות החלשות של הצד שמנגד, מבלי להכניס את הלקוח להרפתקאות כלכליות שהוא לא יוכל לעמוד בהן.

ניסיונו הרב של עורך דין סגל כמגשר מוסמך מוסיף נדבך נוסף ורב חשיבות ליכולתו להביא לסיומם המהיר והיעיל של סכסוכי משפחה גדולים ובוערים, לעיתים גם בהסכמים, מבלי להזדקק להגשת תביעות מיותרות ויקרות בבית המשפט.

האני מאמין של משרדנו הנו "שמחה לבטא שרות" ואנו מאמינים כי עבודתנו הנה יעודנו ולכן כל לקוח שמצטרף נכנס למשפחתנו וזוכה לטיפול חם, מסור ונאמן.

האדם יוצר את יומו מתוך כעסים, פחדים וחששות ומביא עליו את הקושי בתהליך וכתוצאה מזה תוצאות גרועות בחייו. ככה הוא יוצר מעגל קסמים, שהתוצאות הגרועות מזינות את הכעסים והפחדים ומצדיקות אותם.

אנו יודעים לפרוץ את המעגל ולהוציא את האדם ממערבולת זו ולהובילו לתוצאות טובות ומנצחות, גם בסכסוכים שנראים קשים במיוחד, בין זוגות שרוצים להתגרש, בין יורשים הנאבקים על ירושה גדולה ובכל מקרה אחר הנוגע לעניינים הרגשיים שבין בני משפחה.

המטרה שלנו היא לפעול מול הלקוחות ומול הצד השני ברגישות ובנחישות, על מנת לייצר מצב שאין מנצחים ואין מפסידים, אלא כולם מסיימת בשלום את ההליך עם מינימום פגיעות, גם כלפי הצד השני ובעיקר, תוך שמירה על טובתם של הילדים. 

הקומבינציה והאיכויות הנדרשות מאדם המשלב מקצועות של עריכת דין, גישור וקואצ'ינג, הנם שילוב שינצח עבורכם כל בעיה משפטית קטנה כגדולה.

פרטיים אישיים ומקצועיים על עו"ד סגל

"ייעודו של אדם נראה כבר משחר ילדותו" – בשל מאבק גירושין ארוך ומכוער של הוריו, אשר פגע בכל הצדדים, צמח אצל עורך הדין סגל הרצון לעזור לזוגות לצלוח את התהליך בצורה מהירה וללא השארת סימנים, גם אצל הזוגות וגם אצל הילדים וזה מה שהוביל אותו להתעסק בדיני משפחה.

מאז ילדותו עסק בפתרון סכסוכים בין בני משפחה ושכנים וכן בשלום בית וליווי בהליכי גירושין. מאז שהוסמך כעורך דין כל מרצו וזמנו מוקדשים לעיסוק בדיני המשפחה וייצוג בהליכי גירושין.

הלך הרוח של העובדים הנו "שמחה לבטא שרות". עו"ד סגל וצוותו מאמינים כי זאת שליחותם לסייע ולתת שרות ללקוחות אשר לא אחת מגיעים בתקופה הקשה בחייהם.

עו"ד שרון סגל דוגל בגישת התקשורת הבינאישית ופתרון הסכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט על ידי הקשבה, הבנה ושיחה המביאה תוצאות טובות יותר וסיפוק של כל הצדדים המעורבים.

השקפת עולמו של עו"ד סגל היא שאין בעיה בלי פתרון וכי תמיד ניתן להשיג את כל המטרות בחיים עם רצון והתמדה.

ניסיון החיים, הידע המשפטי והניסיון הרב משתלבים יחד עם הצדדים הרגישים (גישור ואימון) ומציעים לכם מתכון מנצח לניהול תיקי גירושין.

סניפי המשרד בתל אביב, נתניה ובאר שבע ואנו זמינים 24/7. בכל שאלה הנוגעת לדיני המשפחה תמיד ניתן לפנות לעורך הדין שרון סגל, על מנת לקבל ייעוץ משפטי מהיר - בדרך לפתרון הבעיות שלך.

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (1) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
קראו עוד
עוה"ד שרון סגל
נעים מאוד!
שרון סגל הנו עו"ד משפחה ותיק ומנוסה, שהקים את המשרד לפני שנים ומאז ייצג צדדים להליכי גירושין ובני משפחה במגוון רחב של סכסוכים בעלי מטען רגשי גבוה. תמיד תוך שימת דגש על צרכיו, מטרותיו והאינטרסים של הלקוח.