סגירה
חזרה
סגירה
עורך דין גירושין
052-222-6699
עורך דין גירושין

לקוחות ממליצים על עורך דין שרון סגל

עוה"ד שרון סגל

לאורך השנים טיפל משרדנו בענייניהם המשפחתיים של מאות לקוחות מרוצים.

בין אם לאורכם של הליכי פרידה וגירושין, בין אם בפתרון סכסוכים משפחתיים מורכבים ובין אם בענייני ירושות וצוואות - תמיד לשביעות רצונו המלאה של כל לקוח.

לפניך מספר המלצות עדכניות של לקוחות המשרד, שנאותו לאפשר לנו לפרסם את חוות הדעת שלהם.

המלצות אחרונות של לקוחות:

יניב ש.
"אני רוצה להודות לעו"ד סגל אשר ליווה אותי במשך שנתיים לא פשוטות. תמיד מצאתי אוזן קשבת והכרתי מקצוען אמיתי אשר בסופו של יום השיג במיומנותו פסק דין מצויין עבורי".

כפיר ח.
"עו"ד סגל השתמש ביכולות משפטיות מופלאות על מנת לתת לי את התוצאה הטובה ביותר ממליץ בחום. כל חבר שהיה צריך עורך דין גירושין תותח - שלחתי אליו. בנאדם קוסם".

שני ב.
"אני רוצה להגיד תודה לעורכי הדין במשרד של שרון סגל, אשר בזמן קצר הגיעו להסכם גירושין מצויין עבורי. אני ממליצה עליו וגם שלחתי חברות טובות שלי אליו".

מיטל כ.
"הגעתי לעו"ד סגל לאחר משבר מאוד גדול עם בעלי. בזמן קצר סידר לי גירושים, מזונות ילדים וחלוקת רכוש הוגנת וטובה יותר ממה שציפיתי. ממליצה. חייבת להגיד שהוא "ה"עורך דין  שילחם עבורך. לפני ואחרי הכל הוא בנאדם וזה לא פחות חשוב ברגעי משבר".

דוד ש.
"הגעתי לעו"ד שרון סגל לאחר שאבי ז"ל הלך לעולמו וקבלתי צוואה ששונתה ע"י האחים שלי. לאחר מאבק משפטי חכם ואפקטיבי במשך יותר משנתיים, עורך דין סגל הביא לכך שקבלתי את המגיע לי. ממליץ בחום. עורך דין שהוא אינציקלופדיה של דיני משפחה".

פנו אלינו לקבלת מידע נוסף!

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (1) דירוגים | דירוג ממוצע (1)
קראו עוד
עוה"ד שרון סגל
נעים מאוד!
שרון סגל הנו עו"ד משפחה ותיק ומנוסה, שהקים את המשרד לפני שנים ומאז ייצג צדדים להליכי גירושין ובני משפחה במגוון רחב של סכסוכים בעלי מטען רגשי גבוה. תמיד תוך שימת דגש על צרכיו, מטרותיו והאינטרסים של הלקוח.